friendly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

friendly forum

This forum is just for me and my friends

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumumuz açıldı :)

+4
aybrkbyd
the_abbas
DreamTheater
Friidhann
8 posters
YazarMesaj
Friidhann
Moderator
Moderator
Friidhann

Forumumuz açıldı :) Empty
MesajKonu: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 9:59 pm

Evet Arkadaşlar öncelikle forumumuz hayırlı olsun açılmış bulunmaktadir...
Önce forumun hikayesini anlatiyim..Ben tuvalette sıcarken aklıma pek fazla görüşemediğimiz geldi ve bu duygumu kadim sırlarımı paylaştığım klozetimle paylaştım
Sonra bunu kedim çikoya ve kübra arkadaşıma anlattım oda olur dedi konuşmalarımız şöyle geçti/Tabi daha önceden ben anlattım ona oraların SSlerini alamadım lol!

Forumumuz açıldı :) Kbrarj6
Shot at 2007-08-14

Forumumuz açıldı :) Kbra2se7
Shot at 2007-08-14

Bundan sonrasinda biraz tartışma yaşadık ama kübraya buz gibi bi gazoz ısmarlayınca hemen affetti beni sağolsun tabi temiz aile çocuguyum Twisted Evil

Sonra Merveye Iberk'e ve Bahara söyledim onlarda olur dedi ipeeme sölemedim bunalımdan cıksın kafasi biraz karışsın diye Twisted Evil Tabii umarım başardıkta her neyse traş yok forum kuruldu hayırlı uğurlu olsun a.q Cool

Bu arada siteyi açmama yardımcı olan ALC arkadaşıma teşekkür ederim bi bok bilmezken forum actırdı bu ALC de cok garip bi kişilik batuhan gibi alala Rolling Eyes
DreamTheater

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:17 pm

Hmmm qüzeL bir fikiR oLmuş FeritCim Very Happy iyi oLmuş ama en iyiside bu düşünceyi tuwaLette wermen Twisted Evil nediyeyim artık bu site bizim ewimiZ , yurdumuz pirat pirat Razz
Friidhann
Moderator
Moderator
Friidhann

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:20 pm

4VendettaSuq demiş ki:
Hmmm qüzeL bir fikiR oLmuş FeritCim Very Happy iyi oLmuş ama en iyiside bu düşünceyi tuwaLette wermen Twisted Evil nediyeyim artık bu site bizim ewimiZ , yurdumuz pirat pirat Razz

Olmasın hele götüm açıldı kurana kadar affraid Hadi bakam eran yap güzel bişeyler modluğu kap Twisted Evil Twisted Evil
DreamTheater

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 10:25 pm

ama qötünün acıLmasına deymiş qüzeL oLmuş Very Happy lol! Laughing Twisted Evil
the_abbas

the_abbas

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 11:15 am

[b]türkün aklı helada çalışır derlerdi de inanmazdım...=D
aybrkbyd
Moderator
Moderator
aybrkbyd

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 6:37 pm

oleyyy!! Sonunda bizimde bi forumumuz oldu fert kardeşimin sayesinde hoş jj bn pek fazla kişide duymamıştı mama iyi oldu sevdim bu işi bide kavraya bilsem olayı tam züper olacak. İnş. en yakın zmnda ALLAH bu kulunada bi bilg. nasip eder we daha çokk koparım bu ortamda Razz
zuzu

zuzu

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 6:49 pm

aybrkbyd demiş ki:
oleyyy!! Sonunda bizimde bi forumumuz oldu fert kardeşimin sayesinde hoş jj bn pek fazla kişide duymamıştı mama iyi oldu sevdim bu işi bide kavraya bilsem olayı tam züper olacak. İnş. en yakın zmnda ALLAH bu kulunada bi bilg. nasip eder we daha çokk koparım bu ortamda Razz
zuzu

zuzu

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 6:59 pm

ya sonunda oluo bu iş we bnde öğreniom sanırsam nese ayrıca feritin soğuk gazozunu kabul etmedim we bn barıştığımızı hatırlamıom bu konuya açıklık getiriyim ayrıca da teşekkürr ederis böle bişi yaptığın içinn Surprised
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 7:10 pm

ssleri wcdemi çektin

asdsdf ayrıca büyük harf kullanmayın öğrenin artık study
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 8:01 pm

Rica ederim yievrum ya ben sana soğuk bi gazoz ismarladım ya sende kabul ettin barıştık ya milletin yanında rencide etmiyorum seni pof pof lama beni pls lol!
https://weareevil.yetkin-forum.com
aybrkbyd
Moderator
Moderator
aybrkbyd

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 8:57 pm

yahu neden büyük harf kullanmıroz:S
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 9:02 pm

Ya siz takmayın bu salağı kendini moderatör sanıyo poahahah Twisted Evil

İster büyük İsTeR KücüKK yaziN hiç bi FarK yok HerkeS Eşit
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 12:40 pm

ferit sana verdiğim gazozları g*tünü versen ödeyemezsin lol! ayrıca büyük harf kullanmayın dememin sebebi b*k gibi duruyo o yüzden scratch Exclamation
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 3:08 pm

Saane lan kamuran ayrıca 2 gazoz verdin hesabini yapma şimdi burda vallaha bozuşuruz bak cengizzzzzzzzzzzzz Twisted Evil
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 5:33 pm

hönk 2 tanemi Evil or Very Mad
marul

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 7:02 pm

hahaaa buldum sonunda feyritim sayesinde birazcık zor oldu yorum yazmak ama ne yapalım dedim türkçe yapın şunları die dinletemedim bikere bunalıma filanda girmedim gayet iim feyritimede teşekkürlerimi sunuorum ve şu forumu ögrenmek için emin adımlar atmaya gidiorum
FriiDdhanN
Admin
Admin
FriiDdhanN

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 7:44 pm

CheerfulDirge demiş ki:
ssleri wcdemi çektin

asdsdf ayrıca büyük harf kullanmayın öğrenin artık study

Ya amk mongolu bi sikme hevesimi kamuran WCde cektim lan laptop var orda cektim var mı ak arda sen bu forumda benden cok cekcen sanırsam Twisted Evil
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Forumumuz açıldı :)   Forumumuz açıldı :) Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 11:40 am

aga şu admini banla yav lol! geek

Forumumuz açıldı :)
1 sayfadaki 1 sayfası